Riders Of Heaven

Forum klanu Riders Of Heaven

Ogłoszenie

Kazdy nowy uzytkownik, aby uzyskac prawa do przegladania calosci forum musi zglosic sie do mnie, Lessien lub Buldiego (w grze, pm na forum, e-mail, gg msn lub jakkolwiek xD). SHAPHI

#1 2009-12-01 21:54:41

JAWOR

UżytkowniK

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 3
Punktów :   

witam serdecznie wszystkich :)

1: mój nick to jaworek chodź docelowo jestem jawor ale jawor to nie jawor bo jawor ukradł moje jawor węc jestem jawor ale jaworek, level postaci wysoki umysłowy raczej niski, suby to narazie nie potrzebny nikomu destro ale jeden lubi pomarańcze drugi jak mu nogi śmierdzą więc wybrałem destro .

2:suportu jest tyle że nawet ja nie pamiętam i tak pamięć mnie zawodzi

3:jedyny klan w jakim byłem to jakiś talki średni ale to wszystko przez gracza o nicku buldi on mi kazał ...

4:aktywność jest zależna od posiadanych pieniążków jak i dostatecznego przebywania w gronie przyjaciół ale i tak często jestem

5:w l2 grałem juz w piaskownicy wsadzając stuna kolegom łopatka do piasku

6:teraz mamy wiek 21

7:Bóg to jeden wie jeden bóg to wie...

8:jestem za a nawet przeciw

9:oooo tak mikrofon sluchawki i kamerkja to podstawa ^^ ale nie mówcie mojej dziewczynie prosze

10:w sumie malo kogo znam tylko jakiś lessien proponował mi dziwne przedmioty za dość dobrze sformułowane prezyjemności

11: bo ważni są ludzie tak naprawde ...

bardzo chciałbym zagrać w waszym gronie i myśle że rozpatrzycie pozytywnie moje podanie

z wyrazami szacunku jaworek

Offline

 

#2 2009-12-02 16:43:22

Shaphirca

AdmiN

status shaphi@aqq.e
8064602
Call me!
Skąd: P(r)oland
Zarejestrowany: 2009-11-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: witam serdecznie wszystkich :)

o lol Jawor kocham cie! jestes boski xD podanie rozpatrzone pozytywnie

Aha btw Ty akurat nie musiales podania pisac liczylam cie jako naszego od razu, ale niezle sie usmialam z lestem czytajac Ciekawe co buldi napisze jak przeczyta xD


Shaphirca SH lvl 79
SUBY: BISH lvl 78, WL lvl 51


http://img16.imageshack.us/img16/3512/nowyobrazmapybitowejo.png

Offline

 

#3 2009-12-03 10:18:33

JAWOR

UżytkowniK

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: witam serdecznie wszystkich :)

no wiem  że nie musiałem ale stwierdziłem, że tak będzie zabawniej ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolnelubanie.pun.pl www.harrypotterhogwart.pun.pl www.galactikfootball27.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.danny-phantom.pun.pl